Coś o nas…

Perfumeria Beauty Atelier istnieje od 2016 roku i zaopatruje klientów w prawdopodobnie najlepsze zamienniki perfum oryginalnych.

Naszymi pierwszymi klientami byli znajomi, koledzy, koleżanki, przyjaciele. Znajome firmy czy instytucje. Przez „system poleceń” nasze grono klientów z miesiąca na miesiąc się powiększało, co przekładało się na rozwój firmy. Obecnie dzięki firmie kurierskiej obsługujemy całą Polskę, realizując codziennie zamówienia.

Markę Beauty Atelier tworzą młodzi, kreatywni ludzie pełni zapału i twórczej energii. Każdy nasz produkt wykonujemy z niezwykłą starannością i wkładamy w niego całe serce, co jest gwarancją 100% satysfakcji.

Nasze wyroby, to najlepsze perfumy. Beauty Atelier stara się odpowiedzieć  na rosnące w zawrotnym tempie zapotrzebowanie rynku na produkty prestiżowe.

Oferowane przez Nas lane perfumy, to idealne, francuskie odpowiedniki jakością nie odbiegające od oryginału, a niejednokrotnie od takowego lepsze, jak donoszą Nasi klienci. Od oryginału różni Nas znacznie niższa cena.  Wszystkie zapachy, są testowane dermatologicznie oraz posiadają pozwolenia na sprzedaż na terenie UE.

Jesteśmy w pełni świadomi, iż sukces należy budować przede wszystkim na zaufaniu i zadowoleniu klientów. Pracownicy Beauty-Atelier postępują zgodnie z kodeksem etycznym, który kładzie nieprawdopodobny nacisk na profesjonalizm i zorientowanie na klienta.

Dzięki staranności, konsekwencji i wytrwałości w działaniu, jesteśmy w stanie zredukować czas realizacji zamówień jednocześnie dbając o zapewnienie niebywale bogatej oferty produktowej. Nie zapominamy przy tym o zachowaniu najwyższej jakości obsługi.

Beauty-Atelier to pasja do piękna.